Jaki prezent dla dziadka?

Jaki prezent podarować dziadkowi, żeby zrobić mu prawdziwą przyjemność? Mamy kilka sprawdzonych pomysłów!
/ 19.01.2014 22:13

Jaki prezent podarować dziadkowi, żeby zrobić mu prawidziwą przyjemność? Z dziadkiem sprawa jest o wiele trudniejsza, niż z uczuciową babcią. Dziadek nawet jeśli mu powieka nie drgnie i tak da ci odczuć, że nie jest za bardzo zainteresowany podarunkiem. Co więc wymyślić, żeby go zaskoczyć?

Prezenty dla dziadka - pomysłowe i praktyczne

Fot. Fotolia

Zobacz też: Prezenty na Dzień Babci

Prezent dla dziadka tradycjonalisty

Dziadkowie o tradycyjnych upodobaniach z pewnością docenią tak wyjątkowe prezenty jak poduszka z napisem "Dziadku, kocham Cię bardziej, niż lody i cukierki" otrzymaną od jednego z ukochanych wnucząt. Nawet jeśli nie da tego po sobie poznać, będzie poruszony tym wyznaniem.

Innym pomysłem na prezent dla ceniącego klasykę starszego pana będzie elegancki element garderoby, taki jak szalik, koszula, czy stylowe nakrycie głowy. Żeby ciągle się nie powtarzać i nie kupować kolejnej książki, czy ulubionego trunku seniora, można wypróbować na prezenty eleganckie gadżety. Może to być na przykład ładnie zaprojektowana zakładka do książki, czy też piersiówka ze stali nierdzewnej.

Istnym przebojem prezentowym może okazać się parasol i laska w jednym urządzeniu. I praktyczne, i eleganckie zarazem akcesorium. Idealne na prezent dla dziadka!

Prezent dla nowoczesnego dziadka

Nowocześni dziadkowie w sile wieku mogą nie chcieć być utożsamiani z typowymi przedstawicielami swojego typu. Warto więc przygotować dla nich takie prezenty, które sprawią, że wciąż będą się czuli aktywni, potrzebni i w kursie dzieła. Postawcie na rozmaitego rodzaju akcesoria niezbędne do uprawiania konkretnego hobby.

Może to być kubek dla wędkarza z zabawnym napisem (poczucie humoru to niedołączny atrybut nowoczesnego seniora), albo kempingowy zestaw menażek. Na wypady do lasu czy surviwalowe męskie wyprawy (koniecznie wspólne!) będzie jak znalazł.

Karmink lub budka dla ptaków - przyda się miłośnikom natury, a lupa robocza, ręczny odkurzacz, czy też urządzenie do chwytania przedmiotów mogą się przydać niemal każdemu aktywiście i pasjonatowi.

Prezent dla każdego dziadka

Jakie prezenty wybrać, jeśli dziadek nie jest za bardzo tradycyjny, ani nie uprawia konkretnego hobby? Możesz spokojnie postawić na takie prezentowe hity, jak moździerz, nowoczesny dziadek do orzechów, młynek do mielenia kawy, czy też automatyczny otwieracz do puszek. Każdy dziadek to mężczyzna, a wszyscy mężczyźni lubią gadżety.

Zobaczcie te i jeszcze więcej pomysłów na prezent dla dziadka w naszej galerii:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)