Szukamy idealnego ojca! Zagłosuj w plebiscycie!

Jaki powinien być współczesny idealny ojciec? Kto może stać się dla każdego taty wzorem do naśladowania? Decydujcie, oddając głos na jednego z 10 kandydatów wytypowanych przez redakcję mamotoja.pl.
/ 4 miesiące temu
Szukamy idealnego ojca! Zagłosuj w plebiscycie! fot. Adobe Stock

Użytkowniczki serwisu mamotoja.pl wybrały już mamę, która - ich zdaniem - zasłużyła na miano Idealnej. Została nią pani Agnieszka Oczkowska, zajmująca się na co dzień trojgiem dzieci z niepełnosprawnościami.


Teraz pora wybrać Idealnego Tatę!


Redakcja mamotoja.pl wybrała 10 bardzo różnych ojców. Idealny tata to przede wszystkim tata zaangażowany. Wybór kandydatów do plebiscytu nie był łatwy. Pod uwagę wzięłyśmy wiele istotnych kwestii, np. umiejętność poświęcenia się dziecku, sposób jego wychowania, a także to, jak kandydat stara się pogodzić swoje tacierzyństwo z pracą.

Sprawdź listę kandydatów i oddaj głos w plebiscycie! Wyniki ogłosimy w serwisie mamotoja.pl w Dniu Ojca, czyli 23 czerwca.


Jaki jest idealny tata?


Rola ojca w dzisiejszych czasach zmieniła się totalnie. A to oznacza, że tatusiowie nie są już tylko od dyscypliny i egzekwowania obowiązków, ale przede wszystkim mają stworzyć bliską relację z dzieckiem. Mają malucha kąpać, mają się z nim bawić, tulić, czytać mu i tłumaczyć świat. I coraz częściej to robią! Choć bywa, że to bardzo zapracowani, zaangażowani w różne projekty faceci. I tacy są właśnie kandydaci w plebiscycie mamotoja.pl!

Przeczytaj też komentarz socjolożki do wyboru Idealnej Mamy.

 

Patronem plebiscytu jest

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)