POLECAMY

Modelowanie sylwetki po ciąży

Chcesz się pozbyć tłuszczyku z bioder i brzucha? To rzeczywiście trudne zadanie. Jednak dzięki zabiegom medycyny estetycznej – w pełni wykonalne!
Modelowanie sylwetki po ciąży fot. Panthermedia

Kiedy zapragniesz zrzucić parę zbędnych kilogramów, najlepszymi twoimi sprzymierzeńcami w tym działaniu będą ruch i odpowiednia dieta. Jednak czasami te dwa podstawowe narzędzia do walki z nadwagą nie wystarczają, żeby mama małego dziecka uzyskała idealną sylwetkę. Stres i brak czasu na treningi mają w tym swój ogromny udział... W takich sytuacjach z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Poznaj jej najnowsze hity.

MED CONTOUR
Urządzenie, którego działanie oparte jest na falach dźwiękowych o niskiej częstotliwości. Likwiduje miejscową otyłość i cellulit w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Zabieg jest przeznaczony dla osób walczących z miejscową otyłością – np. w okolicy ud, brzucha, bioder. Tłuszcz zostaje stopniowo upłynniany i wydalany z organizmu. Najpierw operator wykonuje specjalną głowicą masaż przy obojczykach i w pachwinach, a następnie głowicą z emiterami ultradźwięków, która jednocześnie zasysa skórę. Po zabiegu możesz widzieć na skórze zaczerwienienie. Zniknie po ok. 20 min.

NEW MIDAS ICE RF
Kolejny zabieg wykorzystujący właściwości fal radiowych, które rozpuszczają tkankę tłuszczową. Dzięki skuteczności i bezbolesnemu przebiegowi jest wyjątkowo przyjazny dla młodej mamy. New Midas to innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki. Działa na głębszą warstwę tkanki tłuszczowej, powodując jej silne podgrzanie. Ono zaś doprowadza do zniszczenia ścian komórkowych i uwolnienia tłuszczu (w formie emulsji), który przez układ limfatyczny jest odprowadzany do wątroby, metabolizowany, a następnie wydalany. W skórze poddawanej terapii zwiększa się ilość i grubość włókien kolagenowych, co daje efekt większego jej napięcia i jędrności. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym zabiegu, jest on bezbolesny i trwa zaledwie 15 minut.

EMARTIX
W tej metodzie z powodzeniem wykorzystuje się działanie prądu bipolarnego o częstotliwości fal radiowych. Uszkadza on skórę punktowo dzięki matrycy składającej się z 64 elektrod i prowadzi do odparowania tkanek (towarzyszy temu silne rozgrzanie głębszych warstw skóry). Wskutek tego działania uruchamiają się procesy gojenia skóry i pobudzona zostaje produkcja kolagenu. Zabieg ten dobrze ujędrnia wiotką skórę, likwiduje nierówności i blizny oraz widocznie zmniejsza rozstępy. Podczas jego trwania możesz czuć lekkie pieczenie i ból.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)