Marka odzieżowa NAGO fot. materiały prasowe

NAGO – marka, która „ubiera lepiej”

Jeśli jesteś osobą, dla której moda to nie tylko wygląd, lecz także wygoda i ekologia, to te ubrania są dla ciebie!
Milena Oszczepalińska / 04.10.2019 11:45
Marka odzieżowa NAGO fot. materiały prasowe

Dla wielu mam każdy poranek to gonitwa z czasem. Trzeba przyszykować śniadanie i przypilnować, by dzieci zjadły, potem pertraktować z nimi, co założą danego dnia do przedszkola czy szkoły (co może być nie lada wyzwaniem), zrobić fryzury, pomóc wyszczotkować zęby, ogarnąć po śniadaniu, sprawdzić, czy plecaki są spakowane, no i oczywiście wyszykować też siebie.

Na to ostatnie zwykle zostaje bardzo mało czasu, więc nie ma mowy o długim przeglądaniu szafy i skrupulatnym dobieraniu poszczególnych elementów garderoby. Efekt jest taki, że te przypadkiem zestawione ze sobą ubrania nie zawsze wyglądają szałowo (a raczej prawie nigdy).

Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Ratunkiem jest stworzenie tzw. szafy kapsułowej, czyli takiej, w której będzie się znajdowała mała liczba ubrań, ale za to wszystkie będą do siebie pasować. Szafy kapsułowe stają się coraz bardziej popularne, bo dzięki nim można zawsze wyglądać stylowo, a w dodatku zaoszczędzać sporo cennego czasu i być ekologicznym. NAGO to marka odzieżowa, która doskonale wpasowuje się w ten trend.

Nasza misja to „ubierać lepiej”

Ubrania marki NAGO projektowane są w ten sposób, by stanowiły uniwersalną bazę każdej garderoby. Dobór kolorów i materiałów jest tu nieprzypadkowy. Produkty są ponadczasowe i wysokogatunkowe, dzięki czemu mogą służyć przez lata. Nie znajdziecie tu krzykliwych ubrań, modnych jedynie w danym sezonie, a raczej rzeczy stonowane, klasyczne, które łatwo łączy się z wieloma innymi.

Co wyróżnia ubrania NAGO?

Marka wykorzystuje jedynie naturalne, certyfikowane materiały, takie jak bawełna organiczna, cupro (wegański zamiennik jedwabiu) czy tencel (tkanina całkowicie biodegradowalna). Dba też o środowisko naturalne poprzez stałe redukowanie zużywanych surowców i minimalizowanie ilości odpadów wytwarzanych podczas powstawania kolekcji. Ubrania NAGO kierowane są do świadomych klientów, dla których również troska o środowisko jest istotna.

Jesteśmy przekonane, że kolekcje tej marki spodobają się zabieganym mamom, które jednak chcą wyglądać dobrze i dla których los naszej planety, choćby z uwagi na dzieci, jest naprawdę ważny. Oto kilka rzeczy, które znajdziecie w aktualnej kolekcji marki NAGO:

Kolekcja marki NAGO

Źródło: materiały prasowe NAGO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)