Do wydrukowania dla dziecka: najpiękniejsze szablony laurek na Dzień Babci i Dziadka!

Prezentujemy zbiór laurek do wydrukowania i kolorowania z dzieckiem - specjalnie na Dzień Babci i na Dzień Dziadka!
Do wydrukowania dla dziecka: najpiękniejsze szablony laurek na Dzień Babci i Dziadka! fot. Fotolia

Laurka dla babci i dziadka będzie dla nich najlepszym prezentem, bo wykonanym samodzielnie. Możesz skorzystać z gotowych wzorów i tylko je pokolorować i wpisać do nich wierszyk.

Laurki dla Babci i Dziadka

Chcesz, aby twój maluch zrobił niespodziankę dziadkowi i babci w dniu ich święta? Na następnych stronach znajdziesz szablony laurek w sam raz do pokolorowania. Wystarczy kliknąć w wybrany obrazek i w przeciągu kilka chwil będziesz mieć je gotowe w wersji do wydruku.

Laurki to świetna propozycja dla dziecka, które w ich tworzeniu może posłużyć się inwencją twórczą. Dodatkowo pamiętaj, że dla obdarowanych będzie to również zdecydowanie lepszy prezent niż ten, który planujecie kupić. Dlaczego? Bo dla najstarszych przedstawicieli rodziny większe znaczenie będą miały sentymentalne prezenty niż to, co na co dzień mogą oglądać w telewizyjnych reklamach:)

Co dołączyć do laurki dla babci i dziadka?

  • samodzielnie wykonany bukiet kwiatów - niech maluch ozdobi płatki brokatem i samodzielnie wykona różnego rodzaju wstążki
  • wyjątkowe przedstawienie - wraz z dzieckiem zaśpiewajcie babci i dziadkowi piosenkę lub wspólnie wyrecytujcie wierszyk. Dzięki temu dziecko nie będzie onieśmielone, a widząc uśmiech bliskich odczuje olbrzymią satysfakcję.
  • album z rodzinnymi zdjęciami - niech maluch ozdobi go naklejkami i rysunkami. Obok poszczególnych zdjęć możecie pozostawić również wolne miejsca na kolejne laurki, które babcia i dziadek będą dokładać za każdym razem, gdy je otrzymają (także z okazji swoich urodzin!).

Zobacz też:

Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 1Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 2Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 3Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 4Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 5Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 6Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 7Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 8


10 najlepszych narzędzi i kalkulatorów na Mamotoja.pl. Sprawdź!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (64)
/10 miesięcy temu
Świetne laurki :D wydrukowałam już dla swojej Julki i zaraz bierze się za kolorowanie! Prezent już mamy - olejek z opuncji figowej, który zamówiłam na domiuroda.pl. Podobno działa cuda na zmarszczki i świetnie odżywia skórę a moja mama uwielbia dbać o siebie :D
/3 lata temu
kurza mnie sxgfavvhgf
/3 lata temu
na tej stronie ma nic dla matki co za strona
POKAŻ KOMENTARZE (61)