Kylie Jenner fot. Instagram

Celebrytka przekuła uszy 5-miesięcznemu dziecku. W sieci zawrzało

Kylie Jenner zafundowała małej Stormi kolczyki. Fani są przekonani, że przy okazji zafundowała jej cierpienie.
/ 19.07.2018 21:31
Kylie Jenner fot. Instagram

Siostry Kardashian wciąż wzbudzają duże zainteresowanie, a siostry Jenner, nie pozostają w tyle. Niedawno na okładce „Forbesa” pojawiła się  najmłodsza z sióstr, Kylie Jenner. Choć ma zaledwie 20 lat jest celebrytką, gwiazdą programów reality show i posiadaczką własnej, bardzo dochodowej marki kosmetycznej. Dziennikarze prestiżowego tytułu prognozują, że wkrótce Jenner będzie najmłodszą miliarderką w historii. Nie przeszkadza to jej jednak wzbudzać zainteresowanie plotkarskich magazynów i zatroskanych rodziców.

Młodziutka clebrytka nie tak dawno została mamą, a mała Stormi jest rozpieszczana przez bogatą rodzicielkę na każdym kroku. Ostatnio Kylie zamieściła w sieci filmik, na którym widać, jak przytula 5-miesięczną córeczkę. Film niemal natychmiast zdobył ponad 70 tysięcy polubień, a film pod wideo pojawiło się ponad 800 komentarzy, niestety wiele nieprzychylnych. W czym rzecz?

 

THIS IS SO CUTE 7/11/18

Post udostępniony przez Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Otóż na filmie widać, że niemowlę ma w uszach kolczyki. W sieci zawrzało, internauci mają duże wątpliwości: czy taka ozdoba jest potrzebna małemu dziecku?
 
Przekuwanie uszu u tak małych dzieci należy do kontrowersyjnych tematów. Wiele osób uważa, że to wymysł matek, które chcą upiększać dziecko na siłę, a kolczyki mogą być niebezpieczne dla maluszków: może skończyć się zakażeniem lub zadławieniem. Są osoby, które porównują takie postępowanie do znakowania zwierząt, a nawet robienia im tatuaży. Są oburzeni, że niektórzy rodzice decydują o ciele swoich dzieci. Inni twierdzą, że dzięki temu oszczędzą dziecku bólu, a kolczyki są urocze. A jakie jest wasze zdanie na temat przekłuwania uszu maluchom?
 
Źródło: Instagram
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/15.11.2018 20:30
To już trochę przesada… Wiemy, że jest celebrytką i w ogóle, ale takiego maluszka wpędzać od razu w takie… modowe zabawy? Na razie ma być dziecku wygodnie, ciepło, itp., a potem dopiero ma się na względzie wygląd. Moim zdaniem 5-miesięczne dziecko jest jeszcze za małe na takie „ekscesy“.
/20.07.2018 20:15
"polska jenzyk, trudna jenzyk" Przekłuć od kłucia (np. igłą) Ja przekłułem, ty przekłułeś, on przekłuł, ona przekłuła, ono przekłuło, my przekłuliśmy, wy przeekłuliście, oni przekłuli Przekuć od kucia (np. gorące żelazo) Ja przekułem, ty przekułeś, on przekuł, ona przekuła, ono przekuło, my przekuliśmy, wy przekuliście, oni przekuli