Kto dla ciebie jest ideałem matki? Zagłosuj w plebiscycie!

Jaką jesteś mamą? A jaką chciałabyś być? Zagłosuj w plebiscycie mamotoja.pl i wskaż, kto jest dla ciebie macierzyńskim ideałem. Wyniki poznasz 26 maja, czyli w Dniu Matki.
/ 9 miesięcy temu
plebiscyt na idealną matkę mamotoja.pl fot. Adobe Stock

Dziecko nie potrzebuje idealnej mamy, tylko wystarczająco dobrej. Bo przecież ideałów nie ma. A jednak każda z nas ma swoje wzory, do których pragnie dążyć. Jaki jest zatem twój ideał matki? Którą cenisz i chciałabyś naśladować?

 


W plebiscycie mamotoja.pl możesz zagłosować na jedną z 10 kandydatek wytypowanych przez redakcję. Przeczytaj uzasadnienie wyboru, zastanów się chwilę i zagłosuj na jedną z nich. Wybór może cię zaskoczyć, nie ma tu jasnych i prostych odpowiedzi, bo macierzyństwo ma niejedno oblicze. Wszystkie kandydatki łączy jednak ogromna miłość do dzieci.

 
Głosować możesz do 25 maja. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w serwisie mamotoja.pl w Dniu Mamy. Będą one także podstawą do rozmowy z ekspertami, którzy zinterpretują wasze głosy i zastanowią się, jaka jest współczesna mama, czego potrzebuje, co jej przeszkadza, a co ją cieszy. Spróbujemy również wyjaśnić, jak wzorować się na innych, by nie tracić poczucia własnej wartości.

Tu możesz oddać swój głos.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)