Książka nowoczesnych rodziców

Wiadomość o tym, że będziemy rodzicami, nawet jeśli wcześniej wyobrażaliśmy sobie ten moment, spada na nas zwykle znienacka...
/ 11.08.2006 11:07
Jak spokojnie i radośnie przeżyć ciążę? Jak wychować mądre i szczęśliwe dziecko? Jak być dobrą mamą i dobrym tatą?
Jak sobie radzić z karmieniem, kolką i bezsennymi nocami? Na te i inne pytania odpowiadają Kinga Czachowska i Katarzyna Małkowicz w swojej „Książce nowoczesnych rodziców”.

Wiadomość o tym, że będziemy rodzicami, nawet jeśli wcześniej wyobrażaliśmy sobie ten moment, spada na nas zwykle znienacka i wywołuje eksplozję różnorodnych uczuć: radości, zaskoczenia, niepokoju, często bezradności. Przez dziewięć miesięcy rodzice mają szansę na przeorganizowanie dotychczasowego życia w łagodny sposób. Przygotowują się do zmian. Narodziny dziecka to wielki finał ciąży, oczekiwany, niezwykły i tajemniczy. Chwilę później nasz maluszek już się uśmiecha, gaworzy, wstaje, chodzi i mówi. Pierwsze trzy lata to niezwykle dynamiczny okres w historii naszej rodziny. I bardzo ważny dla rozwoju dziecka. O tym, jak przeżyć te zmiany z radością, spokojem i pożytkiem opowiada „Książka nowoczesnych rodziców”.

Kinga Czachowska, Katarzyna Małkowicz, „Książka nowoczesnych rodziców”, Edipresse Książki, Warszawa