POLECAMY

Konkurs "Mój sposób na dziecko"

Do wygrania książki z serii "Instrukcja obsługi dziecka"!
Konkurs "Mój sposób na dziecko"

Zapraszamy użytkowników naszego portalu do wspólnej zabawy!

Twoje dziecko daje ci popalić? Pewnie masz swoje wyjątkowe i wypróbowane sposoby na nocne pobudki, płacz albo nauczenie posłuszeństwa. Podziel się jednym z nich z innymi rodzicami na forum polki.pl!

Do wygrania 10 zestawów książek z serii "Instrukcja obsługi dziecka".

Każdy zestaw zawiera 3 książki:
- "Bobas. Instrukcja obsługi"
- "Szkrab. Instrukcja obsługi"
- "Jak przechytrzyć dziecko"

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 10 do 24 września 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 24 września i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 8 października 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)