POLECAMY

Dzień Ojca już dziś! Jak sprawić, by był niezapomniany?

Sprawdź nasze pomysły na spędzenie wspólnego czasu z tatą.
Dzień Ojca już dziś! Jak sprawić, by był niezapomniany? fot. Fotolia

Chcesz, żeby tegoroczny Dzień Ojca pozostał w pamięci twojego taty na długo? Możesz podarować mu niezapomniane chwile. Wspólny czas będzie z pewnością o wiele bardziej owocny niż najdroższy prezent. Jak spędzić Dzień Ojca z tatą? Sprawdź nasze porady!

Jak spędzić Dzień Ojca?

  • Wypad na kajaki dla lubiących wodne przygody
Czy dla twojego taty jest coś przyjemniejszego, niż pływanie kajakiem wraz z rwącym nurtem rzeki? Jeśli nie, nie powinnaś mieć kłopotu z pomysłem na spędzenie Dnia Ojca. Z pewnością ucieszy go, że pamiętasz o jego pasji i chcesz, by dzielił radość z niej razem z tobą.
  • Rodzinny piknik dla łakomczuchów
Czy twój tata uwielbia pałaszować kanapeczki, sałatki, przekąski lub słodycze? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, zabierz go na piknik. Ta forma spędzania Dnia Ojca pozwala na scalenie całej rodziny, ponieważ możecie iść wszyscy, twoja mama i rodzeństwo też.
  • Wspólne wędkowanie dla amatorów natury
Jeśli twój tata od lat wymyka się nad ranem z domu, by móc powędkować, to znak dla ciebie, że pewnie i ten wyjątkowy dzień chciałby spędzić nad rzeką. Zrób mu tę przyjemność i wybierz się na ryby razem z nim.
  • Mecz ulubionej drużyny dla fanów sportu
Twój tata to prawdziwy kibic? Ucieszy się z pewnością z biletu na mecz ulubionej drużyny. Jeśli nie gra ona akurat 23 czerwca, czyli w Dzień Ojca, możesz kupić bilety na najbliższy mecz, a dziś po prostu wręczyć je tacie. Nie zapomnij mu powiedzieć, że jeden bilet jest dla niego, a drugi dla ciebie!
  • Paintball dla wojowników
Tata uwielbia filmy wojenne? Pewnie sam też chciałby poczuć się jak na wojnie. Wybierz się z nim na paintball. To atrakcja, która daje mnóstwo radości, a do tego wyzwala prawdziwie męskie emocje. W sam raz dla taty-wojownika.

Zobacz też:


  • Wycieczka rowerowa dla aktywnych
Tego dnia możesz też zadbać o kondycję i zdrowie taty. Jeśli oboje lubicie ruch, a tata nie ma kłopotów z kolanami lub otyłością, wybierzcie się na całodzienną wycieczkę rowerową. Wspólny czas na świeżym powietrzu to idealny sposób na spędzenie letniego, słonecznego dnia.
  • Grill w gronie najbliższych dla mięsożerców
Jeśli tata woli jednak bardziej powolne spędzanie wolnego czasu, a do tego jest mistrzem w przyrządzaniu potraw z grilla, zarezerwuj ten dzień na wspólne grillowanie. Na spotkanie możesz zaprosić też najbliższych przyjaciół taty.
  • Koncert dla melomanów
Muzyka łagodzi obyczaje, a do tego jest doskonałą oprawą do wielu ważnych chwil w życiu. Zabierz tatę melomana na koncert. A jeśli twój tata to prawdziwy kinoman, idźcie razem do kina.
  • Strzelnica dla współczesnych rycerzy
Wielu mężczyzn uważa, że umiejętne posługiwanie się bronią jest oznaką męskości. Jeśli twój tata do takich należy, idźcie razem na strzelnicę. Zapewniamy, że będzie to frajda dla was obojga.
  • Tor wyścigowy dla potencjalnych rajdowców
Szybka jazda i szybkie samochody to żywioły twojego taty? Pozwól mu poczuć się jak prawdziwy rajdowiec i zabierz go na tor wyścigowy. Emocje gwarantowane. Dzień Ojca może być przecież nie tylko miły i wesoły, lecz także pełen adrenaliny. W końcu to bardzo męski dzień.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)