ćwiczy jogę, karmiąc piersią fot. screen Instagram/Carlee Banear

Instamama karmi dziecko, uprawiając jogę

Trenerka jogi postanowiła promować karmienie piersią w dość oryginalny sposób. Niestety internautom to się nie spodobało.
/ 08.03.2018 12:58
ćwiczy jogę, karmiąc piersią fot. screen Instagram/Carlee Banear

Joga to trening idealny dla kobiet po porodzie. Wpływa fantastycznie nie tylko na ciało, które potrzebuje regeneracji, ale także na umysł. Pozwala się wyciszyć i odnaleźć równowagę w nowej rzeczywistości. Carlee Banear, która jest mamą trójki dzieci i uwielbia trenować jogę, a miłością do swojej pasji dzieli się z internautami na swoim instagramowym profilu. Jej wysportowane ciało wzbudza podziw fanów. Od dwóch lat na swoim profilu zamieszcza także fotografie z treningów z córeczką. Te piękne zdjęcia niestety nie wzbudzają już takiego entuzjazmu. O co tyle hałasu?


Niezwykły trening

Carlee podczas skomplikowanych asan karmi piersią córeczkę. Chociaż robi to, na przykład stojąc na rękach, co robi niewiarygodne wrażenie, to wielu internautom się to nie podoba. Carlee pod zdjęciami może przeczytać wiele negatywnych komentarzy. Część osób uważa, że dziewczynka jest "za duża" na mleko mamy. Są i tacy, których zdaniem jest to niebezpieczne i kobieta może zrobić dziecku krzywdę. Pojawiły się krytyczne głosy, że w ogóle nie powinna trenować, jeśli jeszcze karmi córkę, ale na tym nie koniec. Nie brakuje osób, dla których publiczne karmienie piersią jest odrażające. Co na to Carlee?

Innowacyjna terapia

Carlee jest mamą trójki dzieci i niestety bardzo dobrze wie, czym jest depresja poporodowa. Przy trzecim dziecku postanowiła poszukać sposobu, który sprawi, że będzie czuła się lepiej i nie pozwoli depresji dojść do głosu. Kobieta uważa, że taka "terapia" działa korzystnie na jej zdrowie psychiczne i pomaga być lepszą mamą. Nie przejmuje się opiniami innych ludzi. Uważa, że każdy sposób, który chroni kobietę przed depresją, jest dobry. -  świeżo upieczone mamy nie tylko zasługują, by w spokoju nakarmić dziecko, gdy są poza domem, ale powinny zdecydować się na karmienie piersią w sposób, który uważają za zbawienny, choćby nawet był on niekonwencjonalny — tłumaczy Carlee.

Źródło: independent.co.uk