POLECAMY

10 najlepszych prezentów na Dzień Ojca

Wybierz idealny prezent dla swojego taty!
Miły podarunek, niezależnie od tego ile na niego wydasz, na pewno zostanie doceniony przez każdego ojca. Bo przecież często szczere życzenia, własnoręcznie wykonana laurka, obiad lub po prostu wspólnie spędzony czas bywają cenniejsze niż nawet najlepszy zegarek. Jeśli do tej pory nie zdecydowałaś się na prezent, sprawdź naszą listę i zainspiruj się propozycjami.

Odrobinę historii

Pierwszy raz Dzień Ojca obchodzony był w czerwcu 1910 roku w Stanach Zjednoczonych, w miasteczku Spokane. Inicjatorką tego dnia była córka Sonora Smarta, która chciała podziękować swojemu tacie za troskliwą opiekę nad nią i pięciorgiem rodzeństwa. Po latach, gdy bardzo popularne stało się świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka, zaczęto poważnie myśleć o Dniu Ojca. W 1972 roku prezydent Nixon oficjalnie ustanowił dzień 23 czerwca świętem taty.

Pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca

Nie ma jednej, odpowiedniej receptury na prezent z okazji Dnia Ojca, ponieważ tyle ile tatusiów jest na świecie, tyle jest i gustów, i zainteresowań. Stąd też najlepiej kierować się zasadą, że podarunek ma być dopasowany do rodzica. Dla miłośnika sportu idealnie spisze się karnet na siłownię, buty do gry w piłkę czy woda toaletowa. Miłośnika filmów ucieszy bilet do kina, głośniki do telewizora czy płyta DVD. Uniwersalnymi podarunkami będą perfumy, żele pod prysznic, szampony, kosmetyki do pielęgnacji, ramka ze wspólnym zdjęciem albo kubek.
 
 


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
w końcu jest coś, co mój mężczyzna zaakceptował bez ograniczeń czy narzekań.