POLECAMY

Bezpłatne spotkanie z cyklu „Piękna Mama"

Chcesz wrócić do figury sprzed ciąży? Już 26 września weź udział w spotkaniu z cyklu "Piękna Mama" organizowanego w Szpitalu Medicover.
Bezpłatne spotkanie z cyklu „Piękna Mama" fot. Fotolia

Wiele kobiet, nawet po kilku latach od urodzenia dziecka, ma trudności z odzyskaniem figury sprzed ciąży. Problem ten jednak można szybko i skutecznie rozwiązać. Jak?

Temu będzie poświęcone bezpłatne spotkanie z cyklu „Piękna Mama”, 26 września o godzinie 18.00 w Szpitalu Medicover, przy Al. Rzeczypospolitej 5 w warszawskim Wilanowie.

W spotkaniu udział weźmie znany chirurg plastyk – dr Piotr Osuch i inni specjaliści Szpitala Medicover, którzy udzielą cennych wskazówek, doradzą jak najskuteczniej wrócić do dawnego wyglądu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się wszystkiego o liftingu, powiększaniu i zmniejszaniu piersi, bezpiecznych implantach, a także o modelowaniu brzucha i ciała po ciąży. Dodatkowo specjalista z zakresu ginekologii estetycznej podpowie co można zrobić, żeby znowu czerpać satysfakcję z seksu.

Dla wszystkich uczestniczek spotkania przewidziany jest prezent niespodzianka oraz atrakcyjne rabaty na zabiegi i 20% zniżki na wybrane implanty piersiowe.

Uwaga! Aby wziąć udział w spotkaniu należy do dnia 24.09.2012 wypełnić formularz znajdujący się tutaj.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)