POLECAMY

5 aplikacji na smartfony, które powinna mieć każda młoda mama

Zobacz, jakie to proste!
5 aplikacji na smartfony, które powinna mieć każda młoda mama fot. Fotolia

Czas ciąży, a potem samo macierzyństwo to niezwykły okres. To właśnie wtedy możesz cieszyć się swoim Maleństwem i budować więź emocjonalną. Opieka nad dzieckiem to nie tylko chwile radości, ale przede wszystkim ciężka praca. Wiele kobiet skarży się, że nie ma czasu na czynności, które dawniej były dla nich codziennością. Młode mamy mniej sypiają, często nie mają czasu na pełnowartościowe posiłki, nie wspominając już o makijażu czy zakupach. Pomocne okazują się aplikacje, dzięki którym zaoszczędzisz sporo czasu, który w końcu będziesz mogła poświęcić na własne przyjemności. Poznaj 5 aplikacji, które odmienią twoje życie!

1. Listonic

Aplikacja Listonic umożliwia stworzenie listy zakupów, dzięki której Twój mąż, będący na zakupach, nie będzie za każdym razem wypytywać przez telefon, co powinien kupić. Przygotowanie takiej listy i wyszukanie produktów jest bardzo proste, a sama baza produktów jest dość duża. Ponadto po dodaniu do listy rzeczy, które zamierzasz kupić, otrzymasz informację, w którym sklepie są one najtańsze.

2. Zdrowy Start w Przyszłość

Zdrowy Start w Przyszłość to aplikacja, która może okazać się bardzo przydatna w pierwszych trzech latach życia dziecka. Korzystając z aplikacji będziesz mogła liczyć na przygotowane przez specjalistów ds. żywienia jadłospisy, które dostosowane są do potrzeb dziecka, między innymi wieku, rodzaju karmienia czy alergii. Aplikacja udostępnia dziennik karmienia piersią i butelką, dzięki któremu będziesz mogła także kontrolować ilość spożywanego przez dziecko mleka oraz dziennik wagi i wzrostu, co pozwoli Tobie dostrzec, jak szybko maluch rośnie.

3.    Toddler Lock

Małe dzieci uwielbiają bawić się telefonami i innymi urządzeniami elektronicznymi, z których korzystają rodzice. Aby nie obawiać się o to, że dziecko przez przypadek zadzwoni do nieznajomej osoby lub przestawi ustawienia, powinnaś zainstalować aplikację Toddler Lock. To blokada urządzenia, która zabawia dzieci i uniemożliwia dostęp do innych aplikacji. Po dotknięciu ekranu przy włączonym Toddler Lock, pojawiają się różnokolorowe kształty, a także dźwięki, które sprawiają frajdę w szczególności najmłodszym dzieciakom.

4. Upday

Aplikacja upday okaże się dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli lubisz być na bieżąco z różnego rodzaju wiadomościami. Platforma ta dobiera informacje z około 1000 źródeł – najpoczytniejszych tytułów prasowych, mediów elektronicznych i blogów. Dzięki aplikacji upday otrzymasz treści wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz kategorie tematyczne, które Cię interesują. Jednocześnie system dba o to, by także najważniejsze wydarzenia nie umknęły Twojej uwadze. upday to aplikacja, dzięki której nie będziesz traciła czasu na wertowanie portali czy stron różnych gazet w poszukiwaniu interesujących Cię wiadomości.

5. Dieta PL

Dieta PL to aplikacja, która pomoże zmobilizować nawet najbardziej zapracowaną kobietę do prowadzenia zdrowego stylu życia. Przez tę aplikację będziesz mogła wybrać wiele rodzajów diet, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Gdy już zdecydujesz się na którąś z nich, aplikacja przedstawi rozpiskę posiłków na cały tydzień włącznie z wartościami energetycznymi, więc nie będziesz musiała każdego dnia zastanawiać się, co za posiłek przygotować.

Na podstawie materiałów prasowych Upday

Zobacz więcej:

Wzory zaproszeń na Pierwszą Komunię  5 aplikacji dla kobiet  Jak zorganizować dziecku zajęcia pozalekcyjne? 
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)