mama i dzieci fot. mirror.co.uk

Ośmiolatek przyjął poród – zdążył pomóc siostrze przyjść na świat zanim przyjechało pogotowie

Pomógł przyjść na świat swojej siostrze zanim przyjechała karetka. Tę historię warto poznać!
Katarzyna Krajewska / 06.12.2016 18:41
mama i dzieci fot. mirror.co.uk

Ośmioletni Marcus to mały bohater – tak piszą o nim portale internetowe. Nic dziwnego. Mało który mężczyzna, tym bardziej tak mały, odważyłby się odebrać poród i nie zemdleć. Podobno był bardzo opanowany i zachował spokój, gdy na świat przychodziła jego siostra.

Poznaj 15 niesamowitych trików, które ułatwią życie każdemu rodzicowi!

Szczęśliwą mamą została kolejny raz 38-letnia Jodie Caffery. Jej pierwszym dzieckiem był właśnie Marcus. To między innymi dzięki niemu na świecie pojawiła się mała Freya. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.


Fot. mirror.co.uk

Jodie myślała, że wszystko odbędzie się podobnie jak przy pierwszym porodzie, ale życie napisało dla niej inny scenariusz. Skurcze pojawiły się nagle i to nie były te skurcze, które po chwili ustępują, ale takie, które zapowiadają, że za chwilę dziecko zacznie wychodzić na świat.

David – mąż Jodie – szybko zadzwonił po karetkę  i zaraz po tym wyszedł przed dom, żeby sprawdzić, czy już przyjechała. Zanim wrócił z ratownikami, jego córka Freya była już praktycznie na świecie. Pomógł jej w tym o 8 lat starszy brat. Wszyscy byli pełni podziwu dla chłopca.

Małą Freyę i jej mamę karetka zawiozła do szpitala. Następnego dnia po badaniach kontrolnych wróciły do domu. 


Fot. mirror.co.uk

Zobacz, co powstało, gdy czterolatka dokończyła obrazek mamy artystki!