POLECAMY

Kiedy poród?

Mieszkam w Szkocji. polski lekarz wyznaczył termin porodu na 26.08.08 a szkocki na 28.08 i już się trochę denerwuje bo chciałabym już urodzić skurcze przepowiadające już miałam.dwa dni temu w nocy strasznie ze mnie ciekło, jakaś bezbarwna wydzielina ale od tamtej pory nic się nie dzieje co to było?
Kiedy poród?

Mieszkam w Szkocji. Polski lekarz wyznaczył termin porodu na 26.08.08 a szkocki na 28.08 i już się trochę denerwuję  bo chciałabym już urodzić, skurcze przepowiadające już miałam. Dwa dni temu w nocy strasznie ze mnie ciekło, jakaś bezbarwna wydzielina ale od tamtej pory nic się nie dzieje co to było?


Magda

Droga Magdo troszkę cierpliwości dziś dopiero 27.08   jest jeszcze czas . Jeśli to była śluzowata bezbarwna wydzielina to najprawdopodobniej był to czop śluzowy. Jeśli to było bardziej jak woda i dużo płynęło wydzieliny skonsultuj się z lekarzem być może to odeszły wody płodowe.(czasami bywa tak, że odchodzą wody płodowe a czynność skurczowa nie występuje). Ale bez paniki. Zachęcam do przeczytania artykułu o objawach zbliżającego się porodu.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
O matko, polozna taka rade daje??? Dziewczynie odeszly wyraznie wody plodowe, przeciez napisala o duzych ilosciach! Wtedy sie na nic nie czeka, tylko zasuwa do szpitala!