Beauty Mama, czyli mama we wspaniałej formie

1 kwietnia w godzinach popołudniowych w hotelu InterContinental odbyła się wyjątkowa impreza - "Beauty Mama, czyli mama we wspaniałej formie".
/ 02.04.2008 13:25
1 kwietnia w godzinach popołudniowych w hotelu InterContinental odbyła się wyjątkowa impreza - "Beauty Mama, czyli mama we wspaniałej formie".

„Beauty Mama” to przedsięwzięcie zorganizowane przez portal www.baby-shower.pl oraz agencję Blue Point PR. Tego dnia Panie spodziewające się dziecka mogły spotkać się w jednym miejscu i zapoznać z nowościami ze świata mody, zdrowia i urody.
Beauty Mama, czyli mama we wspaniałej formie
Informacje na temat alergii, a także jak jej przeciwdziałać przekazał przedstawiciel medyczny firmy Vitis Pharma. Wyjątkowy pokaz mody dla Pań spodziewających się dziecka zorganizowała firma Haltex. Aby przyszłe mamy mogły czuć się atrakcyjnie salon Pearl Beauty Centre zaprezentował specjalny pokaz pielęgnacyjnych na ciało na bazie kosmetyków marki Cinq Mondes.

W przerwach miedzy pokazami odbywało się losowanie wartościowych nagród przeprowadzone przez redaktor naczelną portalu Baby-Shower.pl – Katarzynę Pawłowską. Nagrody z pewnością umilą Paniom czas oczekiwania na upragnione maleństwo oraz pomogą zachować dobrą formę.

W trosce o dobre samopoczucie, trenerzy z klubu fitness RiverView zaprezentowali zestaw ćwiczeń, które przyszłe mamy mogą a nawet powinny wykonywać w ciąży. Na koniec spotkania, instruktorki z Studia Zdrowia „Dbamy o mamy” zaprezentowały pokaz tańca brzucha dla ciężarnych. Koniec imprezy zwieńczył bankiet z menu zalecanym Paniom w ciąży. W przerwach mamusie miały okazje wymienić się informacjami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wśród nich była dziennikarka TVN Joanna Racewicz, która także spodziewa się dziecka. Wiele z Pań zapowiada chęć uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy Beauty Mama
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)