Zanik okresu- lek na własną rękę

Od 3 lat mam nieregularny okres. W ciągu 2010 roku miesiączkowałam może 3 razy po 4 dni. Stwierdziłam, że udam się z tym do ginekologa po półrocznym braku okresu.

Zanik okresu-lek na własną rękę

Od 3 lat mam nieregularny okres. W ciągu 2010 roku miesiączkowałam może 3 razy po 4 dni. Stwierdziłam, że udam się z tym do ginekologa po półrocznym braku okresu. Przepisała mi pani doktor luteinę - zażywałam ją przez 4 miesiące i sama odstawiłam bo źle się bardzo po niej czułam. Potem przez 4 miesiące miesiączkowałam już regularnie i po 4-5 dni. Było wszystko dobrze. Teraz znowu na nowo od 5 miesięcy nie miałam okresu. Boję się iść do ginekologa i zastanawiam się czy ponownie tak jak poprzednio nie zacząć przyjmować luteiny chociaż 1 raz by znowu ją przywołam. Nic mi się nie stanie?

Milka

Żadnych leków (oprócz ogólnie dostępnych w aptece bez recepty) nie należy przyjmować na własną rękę. Proponuję wizytę u ginekologa- być może zleci pani inny lek z racji złego samopoczucia po luteinie. Nie mogę napisac czy coś się pani stanie czy nie. Przez okres od ostatniej wizyty mogły u pani mogło się coś ginekologicznie zmienić więc warto aby ginekolog panią zbadał.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)