POLECAMY

Wzmożone pragnienie i brak miesiączki

Od 3 dni odczuwam bóle brzucha, takie jak w okresie miesiączki. Dzisiaj mam bóle głowy. Natomiast okres powinnam mieć już 3 dni temu i nadal go nie mam.

Wzmożone pragnienie i brak miesiączki

Od 3 dni odczuwam bóle brzucha, takie jak w okresie miesiączki. Dzisiaj mam bóle głowy. Natomiast okres powinnam mieć juz 3 dni temu i nadal go nie mam. Nie używam tabletek antykoncepcyjnych, także też nie wiem czy może okres zwyczajnie mi się spóźnia. Czuję też delikatny dyskomfort w okolicach brzucha, tak jakby delikatne mdłości. Natomiast nie wymiotuję. Apetyt się zmniejszył, natomiast chce mi się strasznie pić. Czy są to objawy ciąży czy moja psychika?

Dziewczyna21

Udzielenie odpowiedzi na pani pytanie nie jest proste. Jeśli miesiączka się nie pojawiła a zaistniała możliwość poczęcia należy po prostu wykonać domowy test ciążowy. Objawy, które u pani występują mogą sugerować wczesną ciążę (nie są to objawy pewne ciąży), ale równie dobrze, zbliżającą się miesiączkę, a także strach przed ciążą. Jeśli miesiączka nadal nie wystąpi proszę udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)