Świąteczna magia prezentów

„Świąteczna magia prezentów”
/ 26.09.2016 15:43

Drodzy Rodzice, w naszym gwiazdkowym konkursie mamy dla Waszych „pociech” wspaniałą nagrodę w postaci opakowania pieluszek Bella Baby HAPPY BIG PACK, chusteczek pielęgnacyjnych Bella Baby HAPPY oraz serii kosmetyków Bella Baby Delfi - szamponu, pudru, płynu do kąpieli, oliwki, kremu oraz mleczka kosmetycznego). 


Nagrody otrzymują:
Dorota Rudzińska, Szczecin
Antoni Kupiec, Stalowa Wola
Bronisława Zawadzka, Ruda Śląska
Justyna Gogolewska, Ełk
Ewa Karkoszka, Szczecinek
Iwona Walewska, Zielonka
Anna Strąpoć, Ostrowiec Świętokrzyski
Dorota Lesiak, Żory-Rogoźna
Irena Żydek, Mysiadło
Małgorzata Piotrowicz, Bydgoszcz

Gratulujemy!
 

Tagi: niemowlę
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/22.12.2006 10:49
po raz 3 w ciągu kilku miesięcy, bo gram prawie zawsze. Jest mi bardzo miło a dzieci będą miały dodatkowy prezent pewnie poświąteczny. Nie narzekajcie tylko grajcie dalej, ja bedę nadal i wierzę że coś jeszcze wygram. Dziękuje Redakcji za wspaniałe konkursy. Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt.
/21.12.2006 20:03
w regulaminie byłopodane, ze wyniki będą dzisiaj a tu nadal nic. Jak zwykle są z tym problemy...
/05.12.2006 23:02
Dlaczego najpierw koło godz. 16.00 w konkursie było napisane aby wysyłać odpowiedzi na adres konkurs@polki.pl a potem wieczorem zostało je zmienione na adres konkursy@edipresse ?? Dlaczego wprowadzacie uczestników w błąd ?? Bałagan i niekonsekwecja w działaniu... A jeszcze wspomnę, że nie wywiązujecie się Państwo z podanych terminów ogłaszania wyników. A na koniec jeszcze podam jeden przykład: wygrałam w konkursie ponad miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nagrody...