Różowe plamienie - co oznacza?

Pierwszego maja powinnam dostać okres (nie dostałam), trzeciego maja pojawiło się u mnie silne różowe plamienie...
Różowe plamienie- co oznacza?

Pierwszego maja powinnam dostać okres (nie dostałam), trzeciego maja pojawiło się u mnie silne różowe plamienie potem jasnobrązowe a na końcu czerwone. Co to może oznaczać?? To, że jestem w ciąży czy poronienie?? Słyszałam, że można być w ciąży i przez trzy miesiące można mieć okres.. Czy w moim przypadku jest właśnie tak?? Robiłam test po południu ale wyszedł negatywny.

Czarna
Co oznacza plamienie może stwierdzić ginekolog po wykonaniu badania (usg przez pochwę). Niewykluczone, że jest pani w ciąży. Proszę powtórzyć domowy test ciążowy lub wykonać badanie poziomu Hcg w krwi (w laboratorium). Wynik tego badania jest pewny już po siedmiu dniach od dnia, w którym mogło dojść do zapłodnienia. Jeśli jest pani w ciąży to plamienie może oznaczać zagrożenie poronieniem. Dlatego istotna jest wizyta ginekologiczna i ewentualne zlecenie leków (jeśli to ciąża).

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
witam... spóźnia mi się okres 22 dni.. robiłam sobie batanie beta-HCg i wyszło mi że nie jestem w ciązy.. 22 dnia dostałam lekkiego krwawienia w kolorze mleczno różowym... co to może oznaczać martwię się bardzo