POLECAMY

Rok starań o potomstwo

Staramy się o dziecko. Rok temu straciłam ciążę. W tym roku w styczniu miałam miesiączkę, później 2,5 miesiąca przerwy.
Rok starań o potomstwo

Staramy się o dziecko. Rok temu straciłam ciążę. W tym roku w styczniu miałam miesiączkę, później 2,5 miesiąca przerwy. Lekarz przepisał mi Duphaston, miesiączkę dostałam w kwietniu. Teraz znowu się powtarza. Od pierwszego dnia miesiączki minęły już 44 dni i nic. Mam podwyższoną temperaturę(37,3), ból(nie cały czas)w podbrzuszu, ciągłe zmęczenie, senność. Test domowy nic nie wykazał. Czy mogę być w ciąży? Jeszcze do tego są wzdęcia i zaparcia. O ciążę staramy się ponad rok. Muszę również zaznaczyć, że poprzednią ciążę, którą straciłam test wykazał mi dopiero w 4 tygodniu ciąży.


Jolanta
Oczywiście istnieje możliwość, że jest pani w ciąży. Pierwszym objawem, który nakazuje podejrzewać ciążę, jest zatrzymanie miesiączki. Pozostałe objawy, które u pani występują to prawdopodobne objawy ciąży. Proszę powtórzyć test po kilku dniach. Ewentualnie może pani wykonać badanie poziomu Hcg we krwi. Ten wynik jest 100% pewny już po 7 dniach od zapłodnienia. Życzę aby okazało się, że to ciąża a nie opóźnienie miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
staramy się z mężem o dziecko od kilku miesięcy i bardzo interesuje mnie temat jakości ludzkiej spermy, gdyż na razie nic z tego nie wychodzi... http://seksbaza.com/
/8 lat temu
Witam, Rok temu poroniłam pierwsza ciąże , teraz przez cały rok nic się nie dzieje. Mój ginekolog skierował mnie do kliniki specjalistycznej do której oczywiście jesteśmy umówieni ,ale termin daleko. Mam wyniki nasienia męża i jestem przerażona prosze napisać mi czy one są tak tragiczne jak mi się wydaje bo nie wytrzymam psychicznie do tej wizyty w klinice objętość- 5,5 ph - 8,1 lepkość +++ czas upłynnienia 40 liczba plemników 0,5 całkowita liczba plemników w ejakulacie 2,75 ruchliwość ogólna 47% pr-ruch progresywny 23% np- ruch nieprogresywny 24 im- brak ruchu 53% Czy z takimi wynikami to mamy jakąś szanse?