Regularne cykle i stosunek w terminie miesiączki

Od 6 dni nie dostaje miesiączki. Spałam z moim chłopakiem w dzień, w którym miałam dostać okres, lecz niestety go nie mam.

Regularne cykle i stosunek w terminie miesiączki

Od 6 dni nie dostaje miesiączki. Spałam z moim chłopakiem w dzień, w którym miałam dostać okres, lecz niestety go nie mam. Moje cykle są regularne. Boli mnie brzuch od czasu do czasu i piersi. Po 4 dniach od nie wystąpienia okresu zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywnie. Dodam, że ostatnio mało się wysypiałam i miałam troszkę stresu.

Ewka

Po pierwsze domowy test ciążowy w przypadku podejrzenia ciąży należy wykonać nie wcześniej niż po 14-17 dniach od dnia, w którym mogło dojść do zapłodnienia. Wcześniej test da wynik negatywny nawet w przypadku ciąży. Po drugie w tej sytuacji- regularne cykle i współżycie w dniu spodziewanej miesiączki, prawdopodobieństwo ciąży jest prawie żadne. Przy regularnych cyklach dzień spodziewanej miesiączki to dzień niepłodny. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Przemęczenie i stres mogą przyczyniać się do opóźnienia miesiączki. Gdyby nie pojawiła się warto skonsultować się z ginekologiem (by określić jaka jest przyczyna braku miesiączki- przyczyna poza ciążowa).

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)