POLECAMY

Planowanie płci dziecka

Witam, chciałabym się dowiedzieć, jak można zaplanować płeć dziecka.
Planowanie płci dziecka

Witam, chciałabym się dowiedzieć, jak można zaplanować płeć dziecka - chodzi o córeczkę, proszę mi napisać, ile dni przed lub po okresie albo odkąd zaczną pobolewać jajniki, wtedy należy uprawiać stosunek na córkę? Proszę o odpisanie.


blondi
Istnieje kilka teorii na temat planowania płci dziecka. Oto dwie z nich:

Metoda dietetyczna - jeśli przyszła mama przed poczęciem je dużo słodkości i potrawy mleczne - urodzi dziewczynkę, natomiast gdy spożywa kwaśne rzeczy oraz ostre przyprawy - urodzi chłopca.

Metoda Selnas – która wskazuje na to, że aby począć dziewczynkę, należy współżyć około 40 godzin przed owulacją. Natomiast jeśli mama marzy o chłopczyku - to w dniu owulacji.

Jednak proszę pamiętać o tym, że to tylko teorie, których nie stosuje żadna przychodnia ani szpital w Polsce i na świecie. Ja osobiście uważam to za mity. A pani zdanie należy do pani. Może warto zostawić to naturze i marzyć o zdrowym maluszku. Czyż to nie ciekawe, że dostajemy kogoś, kto nas bardzo potrzebuje i jest to prezent-niespodzianka?

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
podam ci ling na stronkę która to wylicza u mnie się udało jest chłopiec tak jak chciałam.Powodzenia http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-06-05&josMP=28&josML=6 Pozdrawiam Ewa