POLECAMY

Płacz

Mam córeczkę ma już14 miesięcy ,prawie od samego początku gdy się urodziła jak zaczęła płakać to się zachodziła teraz jest jeszcze gorzej jak płacze brakuje jej oddechu bardzo na nią uważamy żeby się nie przewróciła bo zaraz płacze...
Płacz

Dzień dobry. Mam poważny problem, mam córeczkę ma już 14 miesięcy, prawie od samego początku gdy się urodziła jak zaczęła płakać to się zachodziła teraz jest jeszcze gorzej jak płacze brakuje jej oddechu bardzo na nią uważamy żeby się nie przewróciła bo zaraz płacze,po prostu płacze z byle powodu, bardzo się boi ludzi no i znowu płacze,nie wiem co mam robić czy inne dzieci też tak mają.proszę mi odpowiedzieć, czy to jej minie?

...

Trudno ocenić sytuację, ponieważ nie wiem np. czy w czasie ciąży przechodziła pani jakieś silne stresy? Jak wygląda atmosfera rodzinna w pani domu- czy jest wiele sytuacji stresujących itd. Myślę, że warto skonsultować się z pediatrą, a on poradzi może jakąś konsultację ze specjalistą. To, że córeczka boi się ludzi ( jeśli to jest „paniczny” strach)może mieć jakieś głębsze podłoże.


Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)