PCO i starania o maleństwo

Stwierdzono u mnie PCO. Jestem pod stałą kontrolą lekarza. Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko. Po duphastonie miałam regularną miesiączkę.
/ 16.02.2011 10:45

PCO i starania o maleństwo

Stwierdzono u mnie PCO. Jestem pod stałą kontrolą lekarza. Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko. Po duphastonie miałam regularną miesiączkę. Ostatnio lekarz kazał mi odstawić wszystkie tabletki i tu się zaczął problem. Ostatnią miesiączkę miałam 11 stycznia a do teraz nic. Test wykonałam 13 lutego wyszedł negatywny. Nie wiem co się ze mną dzieje. Miałam książkowe objawy ciąży a teraz już nic nie czuję. Boli mnie tylko podbrzusze i mam zgagę... Proszę o wytłumaczenie...Ja już sama siebie nie rozumiem...

Zaniepokojona

Widać, że pani bardzo pragnie mieć dzieciątko. Nierzadko po nieudanych próbach, staraniach każdy subiektywny objaw, który mógłby sygnalizować obecność ciąży urasta do rangi pewnego objawu ciąży. Dzieje się tak z powodu tego wielkiego pragnienia… Objawy takie jak tkliwość piersi, bóle podbrzusza mogą być objawami wczesnej ciąży ale też wynikiem zatrzymania miesiączki. Zgaga może być wynikiem dolegliwości w przewodzie pokarmowym. Jeśli miesiączka nadal się nie pojawi proszę powtórzyć test po kilku dniach. Głowa do góry – proszę się nie poddawać. Życzę tych upragnionych dwóch kreseczek na teście.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)