POLECAMY

Nie chcę być w ciąży

Mam pytanie nurtujące mnie drugi tydzień. Ostatnią miesiączkę miałam 11 stycznia, była jak na mnie spóźniona dwa dni, ale normalna.
Nie chcę być w ciąży

Mam pytanie nurtujące mnie drugi tydzień. Ostatnią miesiączkę miałam 11 stycznia, była jak na mnie spóźniona dwa dni, ale normalna. Po półtora tygodnia od niej zaczęłam się ciągle oglądać, że chyba mi brzuch urósł jakoś, że częsty mocz itd. Współżyję z mężem bez zabezpieczenia nie kończąc nigdy " w środku". Nie chcę być w ciąży i mnie stresuje, że mogłoby tak być. Robiłam w tym tygodniu dwa testy co dwa dni i oba negatywne. Brzuch nabrzmiały.

Ewa
Domowy test ciążowy należy wykonywać w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym dniu. Często tak bywa, że kobieta, która panicznie obawia się ciąży, ma wszystkie jej książkowe objawy (mimo braku ciąży). Istnieje prawdopodobieństwo ciąży w pani przypadku (współżycie bez zabezpieczenia). Jeśli w dniu spodziewanej miesiączki ona nie wystąpi, proszę wykonać test z porannego moczu.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Raczej wydaje mi sie,ze jestes
/6 lat temu
Ostatnią miesiączkę miałam w maju. Mam duży brzuch, ale ciągle boli mnie żołądek i wątroba. Żadnych objawów ciąży poza rozstępami i dużym brzuchem, ale tylko pod piersiami, czy to ciąża?