Meble dla niemowląt

"Bebe" oznacza dziecko a "Jou" od francuskiego "jouer", znaczy zabawa. Bebe Jou zapewnia wszystko, czego potrzebujecie na przybycie Waszego Maluszka - od akcesoriów pielęgnacyjnych po mebelki - niezbędne artykuły dające pewność...
/ 20.04.2007 10:03
"Bebe" oznacza dziecko a "Jou" od francuskiego "jouer", znaczy zabawa. Bebe Jou zapewnia wszystko, czego potrzebujecie na przybycie Waszego Maluszka - od akcesoriów pielęgnacyjnych po mebelki - niezbędne artykuły dające pewność, że Wasze Dzieciątko będzie mogło odkrywać świat w bezpieczny, czysty, wygodny i zabawny sposób.

Codzienna pielęgnacja - sposób kąpieli, karmienia i usypiania niemowlęcia jest bardzo istotna w pierwszych miesiącach jego życia. To ten czas, kiedy jesteście szczególnie pochłonięci opieką nad Waszym Maluszkiem.

W ofercie Bebe Jou znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do prawidłowej pielęgnacji. Pozwólcie się zainspirować przez zabawne i radosne wzory artykułów pielęgnacyjnych, przytulnych pokoików dziecięcych i wybierzcie kolorystykę najbardziej odpowiadającą Wam i Waszemu Maluszkowi.

Ofertę Bebe Jou możecie zobaczyć na www.calineczka.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)