POLECAMY

Jaką przytulankę wybrać dla dziecka?

Stworzone do tulenia i ułatwiania zasypiania. W pełni bezpieczne dla dzieci od 0+. Dowiedz się więcej o wyjątkowych maskotkach Tuli!
Jaką przytulankę wybrać dla dziecka? fot. Fotolia/kolaż Polki.pl

Czym są maskotki Tuli?

Tuli to wyjątkowa przytulanka w kształcie kocyka z główką zwierzątka na środku, wykonana z miękkiego weluru na wierzchu oraz delikatnej satyny od spodu, z cichutką grzechotką ukrytą w główce zwierzątka.

Tuli ułatwi dziecku samodzielne zasypianie, a mamie da chwile wytchnienia. Znakomicie zastąpi tetrową pieluchę, którą tak wiele osób podaje dziecku do zasypiania. Delikatne rączki malucha będą gładzić mięciutki materiał na wierzchu, chłodną satynę od spodu i słodko zasypiać. Świetnie sprawdzi się również przy ząbkowaniu, uspokoi i pocieszy w każdej trudnej sytuacji.

Tuli będzie przydatny również wtedy, kiedy mama będzie musiała wrócić do pracy, aby maluch nie czuł się samotny. Można go zabrać również do przedszkola, gdzie doda dziecku pewności siebie oraz na każdą wycieczkę, gdyż znakomicie umila podróż.

Jaki Tuli dla dziewczynki, a jaki dla chłopca?

Rodzina Tuli to 3 wyjątkowe modele: bardzo dziewczęcy Tuli Słonik w jasnoróżowym, pudrowym kolorze, wesoły Tuli Piesek w niebiesko-szarym kolorze oraz uroczy Tuli Królik w ciepłych beżowych kolorach. Produkty dostępne są na stronie producenta www.myTuli.pl (cena: 65 zł) oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Co warto wiedzieć o maskotkach Tuli?

Tuli to w pełni bezpieczny i polski produkt, bez obaw można go podać dziecku już od pierwszych dni. Został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, a do jego produkcji użyte zostały najwyższej jakości polskie materiały posiadające odpowiednie certyfikaty: Tekstylia godne zaufania, Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dziecka, Przyjazny dla człowieka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)