Krwawienie- skutek uboczny antykoncepcji?

Azalię przyjmuję już od 4 miesięcy. Na początku było ok ale przy drugim zaczęły się krwawienia. To trwa nieustannie- praktycznie moja ginekolog nic mi nie poradziła.
/ 12.08.2011 14:47

Krwawienie- skutek uboczny antykoncepcji?

Azalię przyjmuję już od 4 miesięcy. Na początku było ok ale przy drugim zaczęły się krwawienia. To trwa nieustannie- praktycznie moja ginekolog nic mi nie poradziła. Dodatkowo od kilku dni nie krwawię a swędzą mnie piersi. Martwię się, że jestem w ciąży lecz bardzo uważałam. Przyjmowałam tabletki jak należy raz przyjęłam 4 godziny później i dwa razy godzinę. Czy to krwawienie jest normalne? Czy zaprzestanie i swędzenie piersi oznacza ciążę?

Basiekk

U wielu kobiet przyjmujących Azalię występują krwawienia lub plamienia i nie należy wówczas przerywać przyjmowania tabletek. Nadal należy je przyjmować codziennie. Myślę, że w pani przypadku szanse na ciążę są żadne, bowiem zmieściła się pani w czasie (do 12 godzin) by skuteczność antykoncepcyjna była zachowana. Bolesność i tkliwość piersi to skutki uboczne Azalii.

Zobacz:

Azalia a krwawienie

Pominięcie tabletki Azalia

Pozdrawiam serdecznie