Krótki cykl i współżycie podczas miesiączki

Mam nieregularne miesiączki. Zwykle dostaje co 19 dni 18 lub 15 i cała miesiączka trwa 7 dni. W czasie miesiączki odbyłam stosunki z partnerem, który ma dużego członka.
/ 11.06.2008 01:15

Krótki cykl i współżycie podczas miesiączki

Mam nieregularne miesiączki. Zwykle dostaje co 19 dni 18 lub 15 i cała miesiączka trwa 7 dni. W czasie miesiączki odbyłam stosunki z partnerem, który ma dużego członka. Po pięciu dniach znowu uprawialiśmy sex po tym dostałam krwawienia tak jak w miesiączce z tym, że dodatkowo mam ostry ból jajników i niekiedy są one wyczuwalne kiedy dotykałam podbrzusza. Krwawienie nie wygląda do końca jak miesiączka bo nie jest tak obfita i krew jest wymieszana ze śluzem kleistym i przezroczystym. Minął już 4 dzień i nic się nie zmienia. Czy to jest miesiączka czy to jakieś zapalenie i powinnam udać się do lekarza?

Ladyktoś

Cokolwiek to jest to warto wybrać się do ginekologa. Biorąc pod uwagę to, że ma pani krótkie cykle ma pani mniej dni niepłodnych. Jeśli nie stosuje pani antykoncepcji to istnieje duża szansa ciąży. Jeśli charakter obecnej miesiączki jest inny proszę udać się do ginekologa. Współżycie podczas miesiączki zwiększa ryzyko infekcji a pochwa jest bardziej podatna na otarcia.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)