Koszmary nocne i krwawienie

Kocham się z moim chłopakiem regularnie w każdą niedzielę po około 2-3 razy. Dziś jest wtorek. Dodam, że w 80% przypadków kochamy się bez zabezpieczenia, ale on nigdy nie kończy we mnie.
/ 15.12.2007 22:41

Koszmary nocne i krwawienie

Kocham się z moim chłopakiem regularnie w każdą niedzielę po około 2-3 razy. Dziś jest wtorek. Dodam, że w 80% przypadków kochamy się bez zabezpieczenia, ale on nigdy nie kończy we mnie. Zawsze wychodzi dużo wcześniej. I ja się strasznie boję ciąży. Nie chcę jej. I otóż dziś dostałam okres (a powinnam go dostać 6-go maja), a dodam, choć może to głupie, że całą noc dzisiaj śniły mi się koszmary związane z ciążą, rodzeniem i z posiadaniem małego dziecka, ze mną w roli głównej. Krwawienie pojawiło się w nocy. I stąd moje pytanie, czy takie przedwczesne krwawienie może coś oznaczać? Czy ono mogło się pojawić w związku z tymi moimi koszmarami nocnymi i stresem z nimi związanym?

Dominika

Jest tu pewna niejasność czy miesiączka powinna wystąpić 06.czerwca czy maja? Współżyjąc bez zabezpieczenia jest duża szansa na poczęcie. Nawet stosując stosunek przerywany. Być może jest to tylko przyspieszona miesiączka ale też może to być plamienie implantacyjne (jeśli jest krótsze i trwa krócej niż miesiączka). Krwawienie raczej nie ma związku z koszmarami nocnymi. Nierzadko kobiety w ciąży w początkach mają sny o tym, ze dziecko ma postać kijanki itd. Jednak myślę, że w pani przypadku ma to związek z ogromną obawą przed ciążą. Dlatego proponuję przemyśleć czy warto żyć w takim ciągłym strachu? Może coś zmienić? Jeśli obecna miesiączka ma inny charakter niż normalnie proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)