POLECAMY

Kolki

Moje niemowlę się pręży, ale to nie objaw kolki...
Kolki

Moje niemowlę się pręży, ale to nie objaw kolki. Wydaje mi się, że mała potrzebuje więcej jeść - co 2 godziny, czy to dobrze tak często dawać jej jeść?


KatarzynaZ reguły objawem głodu jest płacz dziecka. Jeśli ocenia pani, że dziecko jest głodne, może pani go karmić co dwie godziny. Jeśli niemowlę jest karmione piersią, nie ma szans na utuczenie go, więc spokojnie można karmić go co dwie godziny (jeśli taka jest potrzeba). Natomiast jeśli karmi pani mlekiem modyfikowanym, to lepiej dokładnie ocenić, czy to głód, zanim poda się kolejną porcję mleka.


Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
Jak ja bardzo dobrze znam ten temat. Sama całkiem niedawno zaliczyłam nieprzespane noce z powodu kolek. Koleżanka dała mi Krople Esputicon i powiem wam że przeszło. Mały przestał się męczyć i puszcza bąka za bąkiem. Nareszcie możemy się w miarę wyspać, bo wiadomo jak to jest przy niemowlęciu
/4 miesiące temu
U nas problemy z brzuszkiem zaczęły się bardzo wcześnie i niestety długo nie chciały ustąpić. Co odbijało się na całej rodzinie, bo wszyscy chodzili niewyspani. Od kiedy zaczęłam podawać krople esputicon wszystko minęło.
/8 lat temu
MOJ SYNEK MA TYSZ I KARMIE GO SZTUCZNYM I MOIM Z BUTELKI POWIEDZCIE MI ILE MAM PODAWAC ML/