JELP – bezpieczna czystość i miękkość

JELP – bezpieczna czystość i miękkość
/ 02.08.2016 10:25

jelp1.jpgFirma Danlind, sponsor nagród w konkursie „Świąteczna magia prezentów” jest producentem JELP Soft 2w1 - unikalnego połączenia hipoalergicznego proszku do prania i płynu do zmiękczania tkanin. Jego receptura oparta jest, tak jak w przypadku dobrze znanego klasycznego proszku JELP, wyłącznie na przetestowanych, neutralnych dla skóry składnikach. Substancja zmiękczająca zawarta w proszku to bezpieczna, w pełni naturalna glinka kosmetyczna, widoczna jako pojedyncze perełki. Dzięki niej, ubrania wyprane w JELP Soft 2w1 nie wymagają już dodatkowego płukania tradycyjnymi środkami zmiękczającymi.

Ze względu na widniejące na opakowaniach zdjęcie dziecka, zarówno proszki z linii JELP Soft, jak i JELP Classic są kojarzone przede wszystkim z produktami dla najmłodszych.
W przypadku wystąpienia objawów alergii skórnej warto jednak pamiętać, że są one zalecane także dla dorosłych. Lekarze specjaliści polecają je zwłaszcza osobom o wrażliwej skórze, cierpiącym na atopię i podrażnienia, a także astmatykom. W proszkach JELP nie ma bowiem agresywnych ani toksycznych środków chemicznych, takich jak wybielacze, rozjaśniacze, TAED, fosforany i sztuczne barwniki. Zawartość środków zapachowych obniżono w nim do minimum, co pomaga zapobiegać zarówno podrażnieniom skóry, jak i układu oddechowego.


Hipoalergiczna receptura proszków JELP uznana została licznymi certyfikatami i nagrodami. Produkty JELP posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, zostały wyróżnione nagrodą HIT`2002 Najlepsze dla Dziecka w rankingu czytelników „Mamo To Ja” oraz uznane za PRODUKT ROKU 2003 „Najbezpieczniejszy i najbardziej wskazany produkt dla alergików”. W maju 2006 roku Polskie Towarzystwo Położnych wyróżniło hipoalergiczny proszek do prania JELP jako „najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy produkt dla noworodków i niemowląt”. „Srebrny Laur Konsumenta 2006” - kolejna nagroda, przyznana w tym roku produktom marki JELP to dowód na ich ogromną popularność na polskim rynku. Więcej informacji na temat produktów JELP znajdą Państwo na stronie www.jelp.pl.

Tagi: niemowlę