POLECAMY

JELP – bezpieczna czystość i miękkość

JELP – bezpieczna czystość i miękkość

jelp1.jpgFirma Danlind, sponsor nagród w konkursie „Świąteczna magia prezentów” jest producentem JELP Soft 2w1 - unikalnego połączenia hipoalergicznego proszku do prania i płynu do zmiękczania tkanin. Jego receptura oparta jest, tak jak w przypadku dobrze znanego klasycznego proszku JELP, wyłącznie na przetestowanych, neutralnych dla skóry składnikach. Substancja zmiękczająca zawarta w proszku to bezpieczna, w pełni naturalna glinka kosmetyczna, widoczna jako pojedyncze perełki. Dzięki niej, ubrania wyprane w JELP Soft 2w1 nie wymagają już dodatkowego płukania tradycyjnymi środkami zmiękczającymi.

Ze względu na widniejące na opakowaniach zdjęcie dziecka, zarówno proszki z linii JELP Soft, jak i JELP Classic są kojarzone przede wszystkim z produktami dla najmłodszych.
W przypadku wystąpienia objawów alergii skórnej warto jednak pamiętać, że są one zalecane także dla dorosłych. Lekarze specjaliści polecają je zwłaszcza osobom o wrażliwej skórze, cierpiącym na atopię i podrażnienia, a także astmatykom. W proszkach JELP nie ma bowiem agresywnych ani toksycznych środków chemicznych, takich jak wybielacze, rozjaśniacze, TAED, fosforany i sztuczne barwniki. Zawartość środków zapachowych obniżono w nim do minimum, co pomaga zapobiegać zarówno podrażnieniom skóry, jak i układu oddechowego.


Hipoalergiczna receptura proszków JELP uznana została licznymi certyfikatami i nagrodami. Produkty JELP posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, zostały wyróżnione nagrodą HIT`2002 Najlepsze dla Dziecka w rankingu czytelników „Mamo To Ja” oraz uznane za PRODUKT ROKU 2003 „Najbezpieczniejszy i najbardziej wskazany produkt dla alergików”. W maju 2006 roku Polskie Towarzystwo Położnych wyróżniło hipoalergiczny proszek do prania JELP jako „najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy produkt dla noworodków i niemowląt”. „Srebrny Laur Konsumenta 2006” - kolejna nagroda, przyznana w tym roku produktom marki JELP to dowód na ich ogromną popularność na polskim rynku. Więcej informacji na temat produktów JELP znajdą Państwo na stronie www.jelp.pl.

Tagi: niemowlę
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
JELP NIE JEST NAJLEPSZYM PROSZKIEM BO WCALE NIE DAJE ZAPACHU WIEM BO GO SAMA URZYWAŁAM JEŚLI TAK INNI MYŚLĄ TO NIECH ONI UŻWAJĄ BO JA TERAZ URZYWAM INNEGO PROSZKU O FIRMIE DZIDZIUŚ I TEN PROSZEK JEST NAJLEPSZY I MA BARDZO PRZYJEMNY ZAPACH POLECAM GO WSZYSTKI MAMOM KTÓRE MAJĄ MAŁE DZIECI. PODPISUJE SIE MONIKA FERENS.