Helicid a opóźnienie miesiączki

Spóźnia mi się okres 4 dni. Zawsze miałam co 29 dni. Biorę Helicid na żołądek. Przed chwilą przeczytałam, że powoduje zaburzenia hormonalne.
/ 28.09.2011 12:18

Helicid a opóźnienie miesiączki

Spóźnia mi się okres 4 dni. Zawsze miałam co 29 dni. Biorę Helicid na żołądek. Przed chwilą przeczytałam, że powoduje  zaburzenia hormonalne. Teraz się martwię. Bo muszę Helicid brać, nie mogę przerwać.

Agnieszka

Zaburzenia hormonalne będące wynikiem długiego przyjmowania leku o nazwie Helicid to ginekomastia. Jest to powiększenie się sutka u mężczyzny, na skutek rozrostu tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej. Na tej podstawie śmiem twierdzić, że opóźnienie miesiączki raczej nie ma związku z przyjmowaniem leku. Być może stres jest przyczyną opóźnienia miesiączki. Jeśli miesiączka nadal się nie pojawi a nie ma możliwości ciąży proszę udać się do ginekologa. 

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)