Elodie Details - pojemniki na zabawki

Gdzie chować zabawki, których tak szybko przybywa? Jak pomieścić je wszystkie w pokoju dziecięcym, nie zabierając zbyt wiele miejsca? Odpowiedź jest prosta - warto zainwestować w estetyczne i praktyczne rozwiązania, takie jak w pojemniki na zabawki Elodie Details.
/ 25.01.2013 10:13

Pojemnik Elodie Details, babymama.pl, 154zł/ sztuka/ Fot. Materiały prasowe Pawłowska Media

Podstawa

Są takie elementy wyposażenia, bez których pokój dziecięcy nie istnieje. Atestowane łóżeczko, przewijak, komoda na ubrania, pojemnik na pieluszki - to absolutny niezbędnik. Są jednak i takie akcesoria, które są nie tylko potrzebne, estetyczne i kolorowe, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. O czym mowa? O pojemnikach Elodie Details  Pojemnik ten to stylowy i bardzo praktyczny sposób na uporządkowanie dziecięcych zabawek i akcesoriów. To wyjątkowe rozwiązanie, które rośnie razem z dzieckiem - na początku pełni funkcję organizera, a z czasem staje się pojemnikiem na zabawki i skrzynią na skarby naszej pociechy.

Zabawa to podstawa

To oczywiste, że bawić się jest bosko. Ale zabawa to nie tylko powód do radości, ale także najprzyjemniejszy sposób stymulowania rozwoju psychoruchowego maleństwa. Im więcej bodźców (grzechotek, klocków, pluszaków i innych zabawek), tym lepiej. Pozostaje tylko jedno pytanie - jak na kilkunastu metrach kwadratowych pokoju dziecięcego połączyć wszystkie jego funkcje? Jak sprawić, aby pokoik był nie tylko miejscem do karmienia, sypialnią, przebieralnią, ale także i najwspanialszym placem zabaw? Gdzie chować zabawki, których tak szybko przybywa? W takim przypadku warto zainwestować w estetyczne i praktyczne rozwiązania, takie jak w pojemniki Elodie Details. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych - tak, aby spełniało ich potrzeby i wymagania. Efekt? Łatwy i szybki dostęp do wszystkich potrzebnych rzeczy. A silny, trwały, podwójnie szyty uchwyt, który zapewnia bezpieczny transport akcesoriów i zabawek z miejsca na miejsce, sprawia, że to idealne rozwiązanie dla mobilnych rodzin i… prawdziwa, designerska, stylowa kropka nad „i”.

Pojemnik Elodie Details dostępny jest w sklepie babymama.pl, 154zł

Źródło: Materiały prasowe Pawłowska Media/ (dr)

Zobacz także: Czy można nauczyć dziecko odpowiedzialności poprzez wykonywanie domowych obowiązków?