Dziwny okres?

Czy jestem w ciąży? Nie mam jeszcze regularnych miesiączek. Ale na oko miałam dostać ok. 20 lipca. Zaznaczam, że bardzo rzadko okres dostawałam wcześniej, zazwyczaj mi się spóźniał.
/ 08.07.2011 10:22

Dziwny okres?

Czy jestem w ciąży? Nie mam jeszcze regularnych miesiączek. Ale na oko miałam dostać ok. 20 lipca. Zaznaczam, że bardzo rzadko okres dostawałam wcześniej, zazwyczaj mi się spóźniał. 4 lipca współżyłam ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy, przed wytryskiem
członek został wyciągnięty z pochwy. Tego samego dnia wieczorem brzuch potwornie mnie bolał. Natomiast dzisiaj czyt.:6 lipca dostałam okres, ale jakiś dziwny to jest chyba bardziej taki śluz z krwią. Nie wiem co się dzieję i strasznie się boję.
 

Ciotkaklotka

Przyczyną bólu brzucha po stosunku i plamienia (śluz z krwią) może być obecność nadżerki. Inna przyczyna to uraz mechaniczny pochwy lub szyjki macicy, stan zapalny szyjki. Warto byłoby udać się do ginekologa na wizytę kontrolną. Czy jest pani w ciąży tego nie wiemy. Miesiączka ma się pojawić około 20 lipca więc dopiero wtedy można wykonać test ciążowy by sprawdzić czy jest pani w ciąży.

Pozdrawiam serdecznie