POLECAMY

Długie krwawienie

Około 3. tygodnie temu byłam u ginekologa ponieważ nie dostałam okresu (robiłam również test ciążowy lecz wyszedł negatywny).

Długie krwawienie

Około 3. tygodnie temu byłam u ginekologa ponieważ nie dostałam okresu (robiłam również test ciążowy lecz wyszedł negatywny).Lekarz nie był w 100% pewien co się dzieje z moim ciałem i przepisał mi tabletki na wywołanie okresu. Do tego przepisał tabletki antykoncepcyjne kiedy dostanę już okres. Zanim dostałam okres miałam objawy jak przy ciąży mam je do dziś a antykoncepcję biorę już od 3. tygodni. Do tego kochałam się z moim mężem już 2 razy podczas brania antykoncepcji a przez ostatni tydzień zażywałam lekarstwa na przeziębienie typu Gripex. Czy to możliwe, że lekarz nie zauważył wcześniej ciąży? Lekarz jest tymczasowo na wyjeździe. Umówiłam się dopiero na następny tydzień. Bardzo się martwię ponieważ wciąż mam mdłości i bardzo boli mnie brzuch. Okres mam już od 3 tygodni. Bardzo proszę o pomoc dopóki nie spotkam się z lekarzem.

Karolina

Skoro lekarz zlecił tabletki antykoncepcyjne to nie stwierdził jakichkolwiek oznak ciąży - tak myślę. Wystąpiła miesiączka po zastosowaniu leków stosowanych w tym celu to raczej w ciąży pani nie jest. Jednak trzytygodniowe krwawienie należy skonsultować z ginekologiem.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)