POLECAMY

Twoje dziecko nie chce spać? Wiemy, jak temu zaradzić!

Zobacz, jak działa Miś Szumiś!
Twoje dziecko nie chce spać? Wiemy, jak temu zaradzić! fot. Fotolia
Nie wszystkie dzieci mają w zwyczaju grzeczne spanie przez pół dnia. Niektóre maluchy budzą się kilka razy w ciągu nocy, nie zamykają oczu za dnia i nieustannie płaczą. Chociaż ten czarny scenariusz dla niektórych niedoświadczonych lub przyszłych rodziców wydaje się nierealną fikcją, to niestety życia potrafi pisać różne scenariusze. Twoja pociecha nie raz zafunduje ci nieprzespaną noc i worki pod oczami. Jak sobie poradzić z nielubiącym spać niemowlakiem? Najnowszym trendem jest pluszowy Szumiący Miś! Zobacz sama!

Jak działa szumiąca zabawka?

Niemowlaki uspokajają się, słysząc szum, który do złudzenia przypomina im naturalne środowisko z brzucha mamy. To dlatego małe dzieci kochają szum suszarki, nieprzyjemny dla dorosłych dźwięk pralki czy odkurzacza. Niestety, urządzenia elektryczne szybko się nagrzewają, więc nie stosuj ich do usypiania maleństwa. Na rynku pojawiła się nowa zabawka, która wydaje dźwięki podobne do tych z naszych domowych urządzeń i tym samym pomaga dziecku zasnąć. 
Zabawki są:
  • praktyczne, 
  • testowane, 
  • produkowane w Polsce, 
  • uruchamiają się w sytuacjach, gdy tylko dziecko zaczyna płakać,
  • automatycznie się wyłączają.
Jedyną wadą Misia Szumisia jest to, że dziecko się od niego odzwyczaja. Zabawka świetnie sprawdzi się dla niemowlaków. Niestety może nie być odpowiednia dla rocznego malucha. 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
mój Śmieszek woli jak się go wozi samochodem:)))))))))