POLECAMY

Co lepsze - mleko mamy czy modyfikowane?

Mam problem z karmieniem mała ma już 6 dni i nie chce ssać piersi. Zastanawiam się czy nie lepiej jej kupować mleko modyfikowane.

Co lepsze -  mleko mamy czy modyfikowane?

Mam problem z karmieniem mała ma już 6 dni i nie chce ssać piersi. Zastanawiam się czy nie lepiej jej kupować mleko modyfikowane. Boję się, że ta ilość co jej ściągam to za mało bo bardzo płacze w nocy. I nie wiem jakie mleko byłoby najlepsze?

Ewelinai

W karmieniu naturalnym ważnym czynnikiem jest pozytywne nastawienie i wiedza o zaletach karmienia piersią. Proszę zapoznać się z tym co dobrego wypływa z karmienia naturalnego:

Karmienie naturalne

Płacz dziecka nie jest tylko oznaką głodu. Noworodek nie potrafi powiedzieć co mu dolega więc wszystko sygnalizuje płaczem. Proszę najpierw skorzystać z porad na temat jak prawidłowo karmić piersią. Ewentualnie udać się na wizytę do poradni laktacyjnej. A dopiero później myśleć o wprowadzeniu mleka modyfikowanego. Decyzja należy do pani, ale zachęcam do karmienia piersią. Problemy z karmieniem najczęściej wynikają z nieprawidłowej techniki karmienia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)