POLECAMY

Brak miesiączki

Witam, mam problem: ostatni okres miałam 13 marca. Robiłam już dwa razy test i każdy wyszedł negatywny.
Brak miesiączki

Witam, mam problem: ostatni okres miałam 13 marca. Robiłam już dwa razy test i każdy wyszedł negatywny. Czy może to być ciąża, czy też objawy jakiejś choroby?


Monisia 91
Jeśli testy były wykonane po dniu spodziewanej miesiączki, to raczej to nie ciąża. Chociaż nie jest to stuprocentowa pewność. Najlepiej proszę udać się do ginekologa, który po wykonaniu usg może zalecić leki na wywołanie miesiączki (jeśli to nie ciąża, a raczej nie). Spokojnie, proszę tak od razu nie myśleć o jakiejś chorobie - może to tylko zaburzenia hormonalne?

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
witam urodziłam dziecko 14 marca karmie piersiom miałam miesiaczke 28 kwietnia czy moze mi sie spuziniac czy co
/9 lat temu
Witam. Zanim pójdę do lekarza chciałabym tutaj zasięgnąć opinii. Mam taki problem. Już 17 dni spóźnia mi się miesiączka, robiłam test - wyszedł zdecydowanie negatywnie. Mam wszystkie objawy towarzyszące mi w trakcie miesiączki, obrzmiałe piersi, wzdęty brzuch,bolące jajniki, do tego bardzo bolą mnie nogi, w zeszłym roku we wrześniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne! Miesiąc temu też miesiączka spóźniła mi się 8 dni! Z moim partnerem kochaliśmy się w drugim dniu ostatniej miesiączki a cykl miałam 37 dni. Czy to możliwie, że test się pomylił? Czy może to być ciąża?