Badanie wykaże-poronienie czy miesiączka?

Mam problem z zorientowaniem się czy dostałam miesiączkę czy poroniłam? Wstaję rano i mam dziwne pobolewania w dolnej partii brzucha. Miesiączkę miałam dostać 9 a jest 16.
/ 26.05.2008 22:14

Badanie wyklaże- poronienie czy miesiączka?

 Mam problem z zorientowaniem się czy dostałam miesiączkę czy poroniłam? Wstaję rano i mam dziwne pobolewania w dolnej partii brzucha. Miesiączkę miałam dostać 9 a jest 16. Jakieś parę godzin później poszłam do toalety aby się załatwić (brzuch boli cały czas) i nagle słyszę takie dwukrotne plum i zorientowałam się, że krwawię ale nie zbyt intensywnie. Następnie zajrzałam do muszli żeby zobaczyć co to tak ciężko spadło i zobaczyłam taki skrzep ciężko opisać bo było w wodzie. Boję się, że to był zarodek dzidziusia. Boję się iść do lekarza.
Proszę mi orientacyjnie powiedzieć to nie mogło być dziecko prawda?

Zuzaa

Orientacyjnie w odróżnieniu wczesnego poronienia od zwykłej miesiączki nie można nic powiedzieć. Skoro przy opóźnieniu miesiączki nie potwierdziła pani ciąży domowym testem ciążowym. Owszem istnieje taka opcja, że brak miesiączki był spowodowany ciążą (bóle brzucha) ale mogła to też być opóźniona miesiączka z innych przyczyn. Przy normalnej miesiączce tez zdarza się występowanie skrzepów co nie świadczy o poronieniu. Aby uzyskać odpowiedź na swoje pytanie musi pani udać się do ginekologa.

Zobacz:

Miesiączka czy poronienie?,

Czy to poronienie?

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)