Attipasy - nowe obuwie dziecięce

Attipas to popularne na całym świecie obuwie dziecięce, opracowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie stóp dzieci. Attipasy od niedawna dostępne są także w Polsce.
/ 05.09.2013 11:19

Attipasy/ fot. materiały prasowe attipas.pl

Attipasy - obuwie dziecięce

Z myślą o pierwszych samodzielnych i ważnych wyprawach maluchów stworzono dla nich wyjątkowe buty – Attipasy. Właśnie dotarły do Polski. Szaleństwo na ich punkcie trwa w najlepsze już na całym świecie. Nie jest bezpodstawne – tak wygodnych i ładnych butów na rynku jest po prostu niewiele.

Polecamy: Jak dobierać buty do wieku dziecka?

Attipasy są wyjątkowo zdrowe dla dziecięcych stóp

Attipasy są wynikiem wielu lat badań nad rozwojem dziecięcej stopy. Efekt zadowoli każdego rodzica, a małego użytkownika wprawi w zadziwienie i zachwyt. Niezwykle lekkie i antypoślizgowe Attipasy każdy spacer czynią wielką przyjemnością. Ich elastyczność sprawia, że maluch całą stopą odczuwa podłoże, po którym chodzi. To nie tylko stymuluje rozwój małych stóp, ale też zachęca dziecko do wędrowania. Attipasy są bardzo wygodne - łatwo się je zakłada, a dzięki wyprofilowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców. Z myślą o zapewnieniu dzieciom komfortu przez cały dzień zostały wyposażone w specjalne otwory wentylacyjne w podeszwie, dzięki czemu są przewiewne. Chronią stopę bez względu na to, czy maluch już chodzi czy też z radością raczkuje, a dzięki silikonowej podeszwie zdarte czubki dziecięcych butów możemy uznać za nieistniejący już problem.

Attipasy/ fot. materiały prasowe attipas.pl

Ogromny wybór modeli i kolorów Attipasów to ich kolejny atut. Wykonane z przebadanych i nietoksycznych materiałów mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i jako obuwie domowe.

Więcej informacji: www.attipas.pl

Źródło: materiały prasowe jacobsony.pl/ (dr)

Zobacz także: Jak wybrać pierwsze buty dla dziecka?