6 lat bezowocnych starań

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić. Mam 32 lata , 5 lat temu usunięto mi tarczycę z tego powodu biorę leki letrox. Mam zespół policystycznych jajników a bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko.

6 lat bezowocnych starań

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić. Mam 32 lata , 5 lat temu usunięto mi tarczycę z tego powodu biorę leki letrox. Mam zespół policystycznych jajników a bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko. Mam syna 8 lat, wraz z mężem próbujemy od 6 lat i nic. Byłam u wielu lekarzy. Lekarz przepisał mi Luteine 50 na regulację miesiączki biorę ją 2 razy na dzień od roku, a od miesiąca biorę również Clostilbegyt raz na dzień od 5 dnia cyklu do 9 dnia cyklu czas owulacji miał wystąpić między 12 a 14 dniem cyklu. Robiłam sobie testy owulacyjne i testy wykazały, że owulacji nie było. Cykl u mnie trwa 23 dni. Proszę o pomoc czy mam jakąś szansę mieć jeszcze dziecko?

Agnieszka

Bardzo trudne pytanie. Skoro lekarze nic nie pomogli to co ja-gdzie mam na pewno mniejszą wiedzę i krótszą praktykę od nich? Jedyne co mogę napisać to to, że cuda się zdarzają. Czasami nagle znajduje się rozwiązanie danej sprawy. Proszę stosować się do zaleceń lekarskich. Może warto obserwować czy pojawiają się objawy płodności. O tym, że testy wykazywały brak owulacji proszę poinformować lekarza. Z całego serca życzę pani aby długie starania przyniosły owoc.

Zobacz:

Jak sprawdzić czy mam owulację?

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 lata temu
wypróbuj suplementy wspomagające zajście w ciąże może ci pomogą
/4 lata temu
Ja staram się o dziecko wprawdzie tylko 6 miesięcy, ale zaczynam się nie pokoić:(
/8 lat temu
Dziękuje za poradę a lekarza to zmieniałam już 4 razy bo nie mogli mi pomóc , w tej chwili mam zwiększone dawki leków i boje się że coś złego z tego wyniknie bo od 2 dni boli mnie brzuch w dole obawiam się torbiela ,a do lekarza mam za 2 dni .
POKAŻ KOMENTARZE (1)