POLECAMY

QWERTY - szybkie pisanie na klawiaturze

Jeśli w pracy często korzystamy z komputera, klawiatura może zostać naszym największym sprzymierzeńcem. Prawidłowe opanowanie szybkiego pisania leży w interesie każdego, kto chce przyspieszyć i usprawnić własną pracę z edytorami tekstu, i wszelkimi innymi wykorzystującymi klawiaturę.
QWERTY - szybkie pisanie na klawiaturze

Darmowy program wspomagający naukę szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputerowej metodą dziesięciopalcową. Użytkownik może śledzić prędkość wpisywanych znaków, czas pracy oraz liczbę popełnianych błędów.

Program daje możliwość wyboru poszczególnych lekcji ćwiczących kolejne sekcje klawiszy oraz zmierzenia się z losowymi testami sprawdzającymi. Wszystkie lekcje i testy są zwykłymi plikami tekstowymi, więc każdy może przeprowadzić ich edycję tworząc własne warianty. Sporą uwaga przywiązywano także do wszystkich możliwych skrótów klawiaturowych, które wszędzie są podawane w nawiasach.

Pobierz: QWERTY

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Witam, nie dawno powstał nowy portal, gdzie jest pełny kurs szybkiego pisania z polskimi znakami. Można się tam w pełni nauczyć bezwzrokowego pisania na klawiaturze online i zostać mistrzem klawiatury :) Polecam. Ja już ćwiczę [b]www.piskle.pl[/b] Greg
/8 lat temu
Jeżeli chcecie nauczyć się pisać bezwzrokowo polecam stronkę pisaniebezwzrokowe.pl . Jest tam dostępny obszerny kurs, który sprawi że pozbędziecie się złych nawyków i znacznie zwiększycie szybkość pisania.