WYNIKI KONKURSU! Back to school z New Balance!

New Balance wraz z Basią Kurdej-Szatan, Julką Cymbaluk i Szymonem Radzimierskim są już gotowi na powrót do szkoły. Jest wielobarwnie i nieprzewidywalnie, tak jak w komiksie! Sprawdź najnowszą kolekcję tej amerykańskiej marki i wygraj plecak dla siebie!
Magdalena Bury / 2 miesiące temu
WYNIKI KONKURSU! Back to school z New Balance! fot. New Balance

Laureaci konkursu:

  • Anna z Olsztyna
  • Joanna ze Szturmu
  • Anna z Przechlewa
  • Sylwia z Pasłęka
  • Anna z Wasilkowa
  • Joanna z Ośna Lubuskiego
  • Patrycja z Gliwic
  • Marta z Warszawy
  • Agnieszka z Łodzi
  • Anna z Mszczonowa

Wszyscy laureaci zostali już poinformowani o nagrodzie. Serdecznie gratulujemy! :)

Back to school!

Ruszyła jesienna kampania „Powrót do szkoły” marki New Balance. Wszystko jest tutaj utrzymane w amerykańskim stylu. W rolę nauczycielki wcieliła się znana wszystkim Basia Kurdej-Szatan. Uczniami zostali natomiast Julka Cymbaluk (zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChef Junior) oraz Szymon Radzimierski (bloger i podróżnik).

Jaka jest szkoła według New Balance? Taka jak komiks! Pełna gwaru, rozpędzona i fascynująca. A jeżeli połączymy ją z plecakami tej amerykańskiej marki, zapomnimy o nudzie! Najnowsza linia plecaków to połączenie bajecznych kolorów i niebiańskiej wygody ich noszenia. Nie ma tutaj miejsca na banały czy powtórzenia. Ten rok szkolny zdecydowanie nie będzie szary i ponury.

Mamy dla was konkurs!

Wspólnie z marką New Balance przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania 10 plecaków New Balance (5 niebieskich i 5 różowych)! Co należy zrobić, by zdobyć jeden z nich? Wystarczy, że na e-mail redakcja@polki.pl prześlesz nam zdjęcie, które będzie odpowiedzią na pytanie: Dlaczego Ty jako rodzic nie możesz doczekać się rozpoczęcia roku szkolnego?

W tytule wiadomości wpisz "Konkurs - New Balance". Uwaga! W wiadomości napisz, czy chcesz otrzymać różową czy niebieską wersję plecaka. Brak tej informacji będzie skutkował dyskwalifikacją z  konkursu.

Regulamin

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ. Konkurs trwa w dniach 28.08.2018 r. - 04.09.2018 r.

O New Balance

New Balance to jedna z najstarszych marek sportowych na świecie, początkowo specjalizująca się tylko w butach do biegania. Wszystko zaczęło się w 1906 roku. Już wtedy pracownicy New Balance dążyli do tego, by produkować obuwie idealnie dopasowane do stopy.

Marka od lat łączy w sobie innowacyjne technologie z oryginalnym stylem nawiązującym do amerykańskiego stylu retro w rzeczach lifestyle. Rezultat? New Balance jest najbardziej pożądaną modową marką w przestrzeni miejskiego, niezależnego stylu.

Zobacz także:Kocham mojego uczniaDlaczego uczniowie fatalnie się odżywiają?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
Są gdzieś wyniki konkursu?