Czy wiesz jak znaleźć współlokatora do mieszkania studenckiego?

Odnalezienie współlokatora do mieszkania może sprawić duże problemy. Istnieją jednak łatwe sposoby aby odnaleźć odpowiednią osobę.
/ 05.09.2010 20:42

Po pierwsze zapytaj swoich znajomych ze starej szkoły czy idą na tą samą uczelnie co ty, niekoniecznie na ten sam wydział. Zawsze jest bezpieczniej jeśli twoim współlokatorem jest osoba, która znasz.

Jednak jeśli nikt z twoich znajomych nie idzie na tą samą uczelnie konieczne jest poszukanie współlokatora, którego nie znasz. Ogłoszenia o tym, że szukasz kogoś do wspólnego mieszkania możesz zamieszczać na popularnych stronach internetowych z ofertami ze stancjami. Pamiętaj aby w ogłoszeniu zamieścić płeć osoby oraz ewentualną uczelnie na której byście studiowali. Przykład takiej strony to, np: www.twojastancja.pl

Jeżeli nie znajdziesz nikogo, nie martw się i nie poddawaj. Ostateczną możliwość stanowi odnalezienie współlokatorów w czasie studiów. Możesz zamieścić ogłoszenie w uczelnianej gazetce lub stronie internetowej. Podczas roku jest wielu studentów, którzy poszukują mieszkania studenckiego.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)