POLECAMY

Czy wiesz jak ściągać na testach?

Oto kilka praktycznych sposobów na ściąganie na testach.

Napisać ściągę na linijce.

Dziewczyny mogą do szerokiej opaski przykleić ściągę i za każdym razem gdy chcą ją poprawić, patrzą na karteczkę.

Można też włożyć ściągę do kieszeni mundurka, do piórnika albo napisać sobie ją na ręce.

Trzeba kupić sobie taki długopis, który nazywa sie "ściągawka". Dostępny na Allegro. Wkładasz karteczke ze ściągą, a kiedy zbliża się nauczyciel, przekręcasz długopis i staje się on czarny. Gdy nauczyciel odejdzie, znowu obkręcasz i ściągasz!!

Wydrukuj ściągę. Można owinąć ją taśmą klejącą (przezroczysta), wtedy nie szeleści. Ja mam 3 sposoby: pierwszy - zakladam nogę na nogę i kładę na nich ściągę, tak, aby była niewidoczna dla nauczyciela. Drugi sposób - przyklejam ściągę na początku lekcji do spodu ławki i ją rozwijam/zwijam (w tym przypadku ściąga nie może być oklejona taśmą), trzeci sposób - kupiłem długopis ze specjalnym otworem i schowałem tam ściągę. Polecam!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
sciagadlugopis.pl sciaga dlugopis
/6 lat temu
Bardzo często przygotowując ściągę w domu, podczas sprawdzianu nie korzystałam z niej później. Po prostu nieświadomie uczyłam się pisząc malutkie karteczki. To dobry sposób na zapamiętanie nawet najtrudniejszego materiału! Polecam!
/7 lat temu
Siemka. Wystarczy zrobic ściąge wsadzic ją do rękawa i przykleic taśmą lub czym ci bedzie wygodnie. Ale bardziej polecam długopis ściąge :P