Czy wiesz jak dobrze zdać maturę z matematyki?

Matura z matematyki jest stresująca dla wielu uczniów. Jednak istnieje wiele sposobów, aby się do niej dobrze przygotować i osiągnąć sukces.
/ 04.09.2010 14:55

W internecie oraz na mieście widnieje wiele ogłoszeń z informacjami o kursach przygotowawczych do matury z matematyki. Jest to idealny sposób aby przygotować się do matury z matematyki ponieważ materiał jest rozkładany w odpowiednich ilościach aby zdążyć do matury. Dodatkowy plus stanowi mała liczba uczestników, dzięki czemu osoba biorąca udział w kursie może liczyć na indywidualną pomoc.

Kolejny sposób to korepetycje. Tu największym plusem jest bezpośredni kontakt z nauczycielem. Możemy liczyć na osobista pomoc i specjalny tok nauczania.

Jeśli czujesz się dobry z matematyki, wystarczy ci jeśli sam wyznaczysz sobie materiał i będziesz konsekwentnie rozwiązywał/wała zadania. W księgarni czy antykwariatach łatwo trafić na odpowiednie książki, np: "Zbiór zadań Andrzeja Kiełbasy". Jest to odpowiednia książka ponieważ znajdują się w niej zarówno zadania rozszerzone jak i podstawowe wraz z rozwiązaniami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)