POLECAMY

Booster - angielski translator

Booster to tłumacz z języka angielskiego. Wyposażony został w syntezator mowy, który wymawia nie tylko pojedyncze wyrazy, ale i całe teksty. Najnowsza wersja Boostera została wyposażona w wiele narzędzi mających na celu usprawnienie pracy z tekstem i łatwiejszą obsługę.
Booster - angielski translator

Booster wyróżnia się na rynku słowników i translatorów wyróżnia się nietypowym sposobem pracy z tekstem. Po pierwsze jedną z jego głównych zalet jest wbudowany syntezator, który przydaje się szczególnie gdy mamy problem z wymową. Twórcy postawili na maksymalną prostotę i przyjazność obsługi. Kiedy np. trafisz na wyraz, którego znaczenia nie znasz i klikniesz na niego myszką syntezator zamilknie, a obok tekstu pojawi się znaczenie danego wyrazu.

Gdy używamy Boostera jako tłumacza również pozytywnie nas zaskoczy. Program uwzględnia części mowy oraz rozróżnia regularne formy fleksyjne. Booster ma potężny słownik z ponad 144 tys. wyrazów i zwrotów języka angielskiego i blisko 300 tys. ich tłumaczeń. Istotne dla zaawansowanych użytkowników może być to, że słownik jest otwarty, i można dodawać do niego własne wyrazy.

Z kolei syntezator mowy w programie Booster dysponuje funkcjami tj. zmiana prędkości prędkości, wysokości i głośności głosu wybranego lektora. Program jest do ściągnięcia w wersji trial (działa 14 dni). Później należy go zakupić u producenta lub w internecie.

Pobierz: Booster

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)